|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Valeri Gel Dream Collection – це колекція гелів, які використовуються як для нарощення нігтів, так і для корекції й укріплення нігтьової пластини. Гелі низькотемпературні, тверді, середньої густини (гель Valeri 3-5 мають трішки рідшу консистенцію) за рахунок чого дуже добре самовирівнюються, але не затікають. Пігментація – середня. Легкі у нанесенні та добре тримають арку нігтя.
Технології нанесення:
- Підготуйте нігтьову пластину
- Знежирити нігтьову пластину і нанести Valeri Ultrabond (при необхідності кислотний). Нанесіть підкладку з Valeri Rubber Base на весь ніготь і просушіть в лампі UV/LED 2 хв/30 сек.
- Підріжте та підставте форму для нарощування під ніготь.
- Нанесіть вибраний гель Valeri точним шаром, імітуючи вільний край нігтя і просушіть його в UV/LED лампі 2хв./30 сек.
- Запиліть нарощений вільний край нігтя та знежирте його.
- Нанесіть гель шаром, що вирівнює, і просушите в лампі 10-15 сек., після чого затисніть акру нарощеного нігтя і досушіть в UV/LED лампі 2 хв/30 сек.
- Нанесіть фінішне покриття Valeri та просушіть у UV/LED лампі 2хв./30 сек.
- При використанні Valeri Rubber Top слід зняти дисперсійний шар.
Особливості:
- ніжні кольори із блискітками середньої щільності;
- для подовження, зміцнення, вирівнювання;
- середня консистенція;
- легко наносити та розподіляти;
- не розтікається;
- манікюр без опилy;
- немає агресивних компонентів;
- не пече під час полімеризації;
- немає різкого запаху;
- липкий шар із високою адгезією;
- у баночці 15 мл;
- без пензлика.
