Полігель (акрило- гель,акригель, акрилат) Starlet - це гібрид гелю та акрилу, що разом у своїй найкращій власності, виключаючи недоліки.
Від акрилу полігель перейняв легкість подачі та зручність викладки матеріалу.
Від гелю-пластичності і здатності тривалий час працювати на повітрі.
Матеріал не тече, потребує вирівнювання, не має різкого запаху,гіпоалергенний і що найбільш головний,полімеризується лише за допомогою УФ або LED ламп.
Переваги полігелю:
- Зручність викладення матеріалу: полігель є дуже густим гелем, працювати з яким також зручно як з «кулькою» акрилу.
- Полімеризація полігеля відбувається лише в УФ або Льод лампі, він не сохне на вітрі як акрил. Це дозволяє майстру не поспішати у викладенні матеріалу, т.к. він не затіче на кутикулу, як гель.
- При сушінні полігель не пече в лампі, що робить його ідеальним варіантом для нарощування або зміцнення тонких чутливих нігтів.
- Застиглий полігель такий же міцний і стійкий до будь-яких зовнішніх дій, як гель.
- Чи не жовтіє, не вицвітає на сонці, що особливо важливо при нарощуванні френча.
- Полігель не вимагає використання мономерів
- Полігелем зручно швидко зміцнювати натуральні нігті, як під гель-лак або лак, так і для носіння без покриття.
- Полігель можна зняти як спилювання, так і замочування, як акрил!
- Час полімеризації LED (36 Ватт) = 30 секунд, UV (36 Ватт) = 2 хвилини