Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Скраби

   Скраб - це ідеальне рішення для омолодження та очищення шкіри, на будь-якій ділянці нашого тіла, за рахунок відлущування ороговівших клітин. Використовуються в багатьох косметологічних процедурах. В складі скрабу можна знайти подрібнене насіння рослин, кристалики солі або цукру, очищений пісок, тощо.

   Скраб для шкіри виготовляють двох видів: на масляній основі та на водній. Масляні скраби мають кремоподібну консистенцію, в основі яких знаходяться масла і зернисті частинки. Вони чудово відновлюють і живлять шкіру.

   В скраб на водній основі входять ефірні олії та вони ідеально підходять для чутливої і сухої шкіри, тому що в таких скрабах абразивні частинки дуже дрібні або ж відсутні зовсім.

   Від розміру твердих частинок, які входять до його складу залежить на скільки ніжним буде очищення. Для скрабування рук та ніг відмінно підходять цукрові та сольові скраби з великими твердими частинками.

   На сьогоднішній день, асортимент скрабів дуже широкий, відрізняються складом, запахом та форматом упаковки. Тому при виборі скрабу, необхідно чітко знати для задоволення яких потреб і частин тіла обираємо. Оскільки текстура скрабу для обличчя та для ніг буде відрізнятись своїми абразивними частинками.

   В нашому магазині Miss Nails, Ви можете купити скраби різної торгової марки та запаху.

Немає товарів

Вгору