Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Фольга

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   На ринку манікюрного сервісу є багато різновидів декору, якими швидко можна створити круті та унікальні дизайни. Одним із таких декорів є фольга. На сьогоднішній день є маса різних видів фольги, якими створюються різні ефекти.

   Різновидами фольги є:

  • Фольга перевідна
  • Фольга «поталь»
  • Голографічна фольга перевідна

   Усі різновиди фольги використовуються для різних ефектів та робота з ними теж відрізняється.

   Для виконання дизайну з допомогою фольги, потрібно мати деякі навички, оскільки не правильне її нанесення та закріплення може призвести до скорочення терміну носіння, утворення тріщин та сколів, а також може стиратись колір фольги.

   Для кращого розуміння, як користуватись перевідною фольгою, розглянемо технологію нанесення її на нігтьову пластину:

   Спочатку виконуємо підготовку до манікюру, виконуємо гігієнічний манікюр та знежирюємо нігті праймером.

   Наступним етапом покриваємо нігтьову пластину базою та кольором, і сушимо кожен шар в УФ-лампі.

   Підійшовши до етапу нанесення фольги потрібно чітко знати, який результат хочемо отримати. Якщо Ви плануєте покрити нігтик фольгою повністю тоді можна пробувати це зробити на липкий шар бази чи кольору, проте потрібно врахувати те, що кожен матеріал має різний дисперсійний шар, відповідно фольга може погано відбитись. Для такого ефекту часто використовують спеціальний гель-клей, на який Вам легко і без зайвих зусиль відіб‘ється фольга. Якщо ж Ви хочете виконати лиття на якийсь окремий орнамент, тоді з основи потрібно ретельно зняти липкість та за допомогою гель-клею або гель-фарби з липким шаром виконуєте рисунок, просушуєте нігтики в лампі 15-30 секунд, в залежності від лампи, та швидко переводимо фольгу на рисунок. І ще раз просушуємо в лампі.

   Після того як ми просушили фольгу, потрібно її правильно закріпити. Для цього ми зверху наносимо базу так, щоб добре покрити всю площу нігтя. А після просушення базового покриття, закріплюємо манікюр топом.

   Фольга «поталь» має дещо іншу технологію нанесення. Її потрібно наносити на шар мокрого базового покриття, за допомогою пинцету або змоченим в базу пензликом та сушимо в УФ або лед-лампі. Закріплюється така фольга вирівнюючим шаром топу. Проте якщо перед закріпленням фольги, Ви помітили що десь задирається кутик фольги, то можна легко, манікюрною пилкою, забрати його, аж тоді покривати нігтик фінішним покриттям.

   В нашому інтернет-магазині Miss Nails, Ви можете купити фольгу для нігтів для створення різних ефектів. Асортимент фольги досить широкий, а приємна ціна та якість нашої фольги, не залишить Вас байдужими.

Вгору