Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Трафарети для френчу і аерографії

   На сьогоднішній день бути майстром манікюру не є досить складно, оскільки на поличках професійних магазинів є маса різних аксесуарів, які полегшують певні процеси. Одним із таких аксесуарів є трафарети для френчу, а також трафарети для аерографу. Завдяки таким трафаретам для нігтів, Ви можете швидко та якісно виконати дизайн будь-якої складності, малювати геометричні фігури, візерунки та інше, попри це не потрібно бути професіоналом в цій сфері.

   Коли трафарети появились на ринку, то їх використовували більше майстри-новачки для виконання французького манікюру, оскільки намалювати тонку рівну смужку досить важко. На даний момент різноманіття трафаретів значно збільшилось. Ви можете знайти трафарети для виконання французького та місячного манікюру, для дизайнів з різними геометричними фігурами та навіть дизайнерські трафарети з більш складними рисунками. Такі трафарети підходять як для професійного використання, так і для манікюру в домашніх умовах.

   Плюси трафаретів для нігтів:

  • клейка сторона щільно прилягає до манікюрного покриття, що дозволяє впевнено малювати поверх трафарету, не боячись, що буде затікати під нього.
  • швидкість виконання дизайнів.
  • використання кількох трафаретів одразу дозволяє виконувати складні композиції.
  • зазвичай, аксесуари такого плану не високої цінової категорії, тому незважаючи на одноразовість продукції, трафарети є дуже вигідними для майстра.

   Такі трафарети також використовують і для аерографії, створюючи круті дизайни з розтушовкою різних кольорів.

   В нашому онлайн-магазині Miss Nails Ви можете купити трафарети для френчу та аерографії, за вигідною ціною та хорошої якості.

Немає товарів

Вгору