Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Лопатки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   До інструментів професійного майстра манікюру відносяться не лише ножиці чи накожиці, а ще й такий інструмент як манікюрна лопатка. Проте не всі розуміють її призначення, різниці між видами і те, як нею працювати. Називають цей інструмент по різному: лопатка, пушер, шабер і всі ці назви є правильними. Призначений пушер для догляду за нігтями, відсунення кутикули та видалення тонкої шкіри на нижній частині нігтя, а також ним зручно очищати ділянку між боковим валиком та нігтьовою пластиною.

   Лопатки поділяються на такі великі підгрупи: манікюрні, педикюрні і стоматологічні. Але враховуючи, що нас хвилює сфера краси, то розглянемо саме манікюрні і педикюрні інструменти.

   Виробники виготовляють пушери різних варіантів: двосторонні, односторонні, з гумовим наконечником та для врослих нігтиків, які частіше використовуються в педикюрі.

   Також манікюрні лопатки відрізняються за формою:

  • овальні
  • круглі
  • напівкруглі
  • плоскі
  • квадратні

   При виборі шабера обов’язково потрібно знати для яких цілей Ви хочете його купити, оскільки кожен із видів має свої особливості та конкретне призначення. Основні відмінності є у манікюрних та педикюрних лопатках. Пушери призначені для рук мають більш тонку робочу поверхню враховуючи розміри нігтьової пластини на ручках.

   Також важливим аспектом є заточка інструменту, оскільки гострий  пушер забезпечить якісне проведення манікюру.

   Не менш важливою є сама ручка шабера, оскільки коли під час процедури інструмент не зручно тримати в руці, це викликає певний дискомфорт.

   Універсальною манікюрною лопаткою рахується - пушер овальної форми. Він підходить для будь-якої форми нігтя, ним зручно відсувати кутикулу та практично неможливо травмувати клієнта.

   Перед першим використанням пушера та після кожного виконаного ним манікюру, інструмент обов’язково потрібно стерилізувати, це гарантує цілковиту безпеку для клієнта.

   На нашому сайті Miss Nails Ви можете купити пушер для манікюру за вигідною ціною та високої якості. А обрати правильну та зручну для Вас манікюрну лопатку, допоможуть наші онлайн консультанти.

Вгору