Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Рідини для дезінфекції рук

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   При виконанні процедури манікюру чи педикюру, дезінфекція рук є обов’язковою складовою, оскільки 80% інфекцій передаються саме руками. Проводити дезінфекцію потрібно, як майстру та і клієнту. Навіть, якщо майстер працює в захисних рукавичках, не слід забувати про цей процес. При чому використовувати засоби дезінфекції потрібно, як під рукавички, так і по них. Оскільки в процесі роботи захисний аксесуар може порватись, тоді інфекції з рук майстра можуть потрапити в організм клієнта через подряпини та тріщини.

   Першим проходить дезінфекцію - майстер, потім за допомогою розпилювача наносить засіб на руки клієнту. Важливо врахувати, що проводити дезінфекцію потрібно лише на сухі руки, тому що вода розбавляє антисептичний засіб і він може повністю втратити свої властивості.

   Антисептик набирається в поглибленні долонні, його має бути багато, щоб на протязі 30 секунд, руки були повністю зволоженні, якщо час експозиції препарату не витриманий, то ефективність залишається під питанням.

   Ви повинні чітко розуміти, що не зневажаючи гігієною рук, захищаєте себе і клієнта від інфікування небезпечними інфекціями.

   Про те, мало хто знає, що не можна мити руки перед використанням антисептику, оскільки при митті Ви не знищуєте бактерії, а лише розносите їх по всьому периметру долоні. Краще спершу використати дезінфектор, а після вже помити ручки.

   Для виробництва антисептичних засобів використовують:

   Етиловий спирт. Його не можна використовувати в чистому вигляді та не продається в роздріб.

   Ізопропіловий спирт. Це технічний спирт, який є результатом переробки нафтопродуктів.

   Часте використання спиртовмісних препаратів може викликати сухість, появу тріщин, роздратування, тому виробники часто використовують пом’якшувальні речовини, наприклад гліцерин.

   Також на сьогоднішній день, ринок пропонує широкий асортимент антисептиків з використанням різноманітних ароматизаторів.

   В цій категорії Ви можете купити засоби для дезінфекції рук, в різних об’ємах.

Вгору