Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Рідини для дезінфекції інструментів

   Дезінфекція інструментів є сьогодні дуже важливою як для майстра нігтьового сервісу так і для його клієнтів, особливо для салонів в яких великий потік клієнтів. Своєчасно проведена дезінфекція інструментів є запорукою гарної репутації як майстра так і салону в якому він працює. Також простерилізований інструмент свідчить про високу кваліфікацію майстра.

   Обробленні інструменти гарантують безпеку проведеної процедури і забезпечують захист від зараження грибковими захворюваннями та іншими шкідливими інфекціями.

   Для повного знищення різноманітних шкідливих бактерій, які можуть накопичуватись та розмножуватись на манікюрних інструментах, слід регулярно, після кожного користування інструментом, проводити стерилізацію та дезінфекцію. Навіть, якщо Ви проводите процедури в домашніх умовах не слід зневажати правилами дезінфекції.

   Етапи проведення дезінфекції інструментів:

   Для початку обов’язково видалити з інструментів усі видимі забруднення - шматочки шкіри, пилюку, крові чи покриття і т.д. Краще очистити інструмент під проточною водою за допомогою щітки.

   Далі дезінфекція проводиться за допомогою спеціальних дезінфікуючих засобів та розчинів, таких як аеродезин та інших. Під час обробки інструментів такими рідинами відбувається знищення різних інфекцій, грибків, вірусів та інших шкідливих бактерій.

   Завершальним етапом є стерилізація за допомогою високих температур, після якого інструмент можна вважати стерильим.

   Процес стерилізації манікюрних інструментів займає близько півтора - дві години, тому рекомендується мати запасний комплект інструментів.

   На нашому сайті Miss Nails можна купити рідини для дезінфекції інструментів з високою ефективністю та доступною ціною, для консультації можна звернутись до онлайн-консультантів, які нададуть Вам кваліфіковані відповіді на усі запитання.

Немає товарів

Вгору