Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Маски

Професія майстра манікюру передбачає роботу з різними матеріалами. Для захисту від потрапляння пилюки, яка піднімається при опилі штучного матеріалу, на обличчя та верхні дихальні шляхи використовується захисна маска. А в період епідемій смертельних вірусів, стала обов‘язковим атрибутом і поза робочим місцем. Найчастіше маски виготовляються з нетканого матеріалу і не підлягає подальшому використанню. Саме такі вироби вважаються найбільш ефективним та зручним засобом захисту. 

Перевагами використання одноразових захисних масок є:

Щільність прилягання до обличчя. Маски шиють з урахуванням анаточної будови обличчя. А носовий фіксатор й еластичні гумки, роблять їх зручними і надійними.

Багатошаровість. Переважно, усі одноразові маски є тришаровими. Перший шар, який і прилягає до шкіри виконує водовідштовхувальну дію, зовнішній захищає від проникнення бактерій, а внутрішній шар, як правило, слугує, так званим, фільтром і має сорбентні властивості.

Екологічний матеріал. Звичайна медична маска виготовляється з нетканого матеріалу - спанбонд, різноманітної щільності. Така тканина не викликає роздратування на шкірі та має високу повітропроникливість, що дозволяє людині не відчувати дискомфорту при її використанні. 

Чистота та гігієна. Основною перевагою, заради яких і придумали одноразові маски - це гігієна. Кожна річ, яка не використовується повторно не може бути носієм мікробів та інфекцій. 

Використання одноразової маски в сфері манірного обслуговування ж важливим аспектом, оскільки матеріали, які використовуються в манікюрі, можуть викликати алергічну реакцію, в при потраплянні в дихальні шляхи, ризик значно збільшується.

В нас Ви можете обрати маски будь-якого кольору, та приємною для Вас цінною.

Немає товарів

Вгору