Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Тара (емності і баночки)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Тара для косметологічних засобів є досить корисним аксесуаром для майстра манікюру. Тому що в арсеналі кожного професійного майстра нігтьового сервісу є дуже багато дрібничок, які потребують свого місця, щоб робоче місце завжди було прибраним і організованим.

Серед тари, яку пропонує наш інтернет-магазин Ви маєте можливість придбати: ємність для страз, пластикова баночка з вакуумною помпою, ємність для стерилізації інструменту, підставка для фрез, та інші потрібна в роботі тара.

Ємність для страз є зручною у користуванні, вона має декілька відділень, тому можна одразу помістити декілька різновидів камінців чи по фасувати по розміру. Вона є зручною у користуванні.

З пластиковою помпою, можна спокійно брати допоміжні рідини в великих об’ємах, оскільки це набагато вигідніше, і переливати в дану ємність. В користуванні вона надзвичайно зручна. Для того, щоб змочити ватний диск рідиною достатньо зробити один натиск на вакуумну помпу.

Підставка для фрез з пластиковою кришкою - це обов’язковий атрибут в майстра нігтьового сервісу. Фреза має завжди мати своє місце і бути під рукою майстра в потрібний момент. Не бажано, щоб фреза падала, оскільки може загнутись чи отримати інші пошкодження, після чого вже буде не придатною до користування. Тому в порятунок приходить підставка, де можна зберігати усі необхідні насадки і бути впевненою, в тому що всі вони захищені.

Ємність для стерилізації взагалі незамінна річ для манікюрного салону. Кожного дня майстри приймають певну кількість людей, абсолютно різних, з різними інфекціями та бактеріями. Тому обов’язком майстра чи салону загалом, стерилізація інструментів. Одним з етапів дезінфекції є замочування. Саме для цього етапу і стане в нагоді ємність для стерилізації, яка є різних об’ємів: на одну літру та три.

Весь асортимент тари, яку пропонує наш магазин, Ви можете переглянути в цій категорії та замовити по найвигіднішим цінам.

Вгору