Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Втирки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   В даній категорії товару ви знайдете всі необхідні для роботи втирки, адже за декілька років їх добавлялось дуже багато підвидів: «жемжужна», «русалка», «майский жук», «металік», пластівці «юккі», «призма» іх варіації можна перелічувати дуже довго.

   Та до сьогодні на піку своєї популярності залишаються втирочки з ефектом перлинки, а також втирки металік.

   Що таке втирка «перлинка» або ж її ще називають «жемчужна»? Це пігмент дрібного помолу, який легко втирається на гарячий топ, він має різні ефекти при втиранні на світлу та темну основу. Якщо втрете на чорну основу матимете насичений колір (синій, зелений, рожевий, фіолетовий, золотий і т.д), при втиранні на білий чи пастельні відтінки отримаєте легенький жемчужний перелив, немов на маленьких перлинках. Кожна з Вас знайде своє застосування даної втирочки. Нею можна зробити декор на всіх нігтиках, або виділити 1-2 пальчики, або ж навіть виконати часткове втирання її лише на певний елемент у декорації нігтя.

   Далі давайте поговоримо з Вами про втирки з ефектом «металік». Ці втирки металік дуже легко втираються в топ без липкості, відразу після просушки в уф або лед лампі, вони створюють ефект металевого нігтя. Для того щоб втирочка виглядала максимально круто її потрібно втирати на ідеально рівне покриття топу, тобто потрібно зробити вирівнювання топом, провірити рівність поверхні по бліку лампи, просушити гель лак 20-25 с і відразу втерти матеріал, адже лише коли топ ще гарячий після лампи, втирочка втирається найкраще, максимально щільно заповнюючи поверхню нігтьової пластини. Ці металеві втирочки мають декілька основних кольорів: срібний, золотий, фіолетовий, рожевий, синій, зелений, червоний. Всі кольори красиві та насичені. Не дуже відрізняється ефект втирки при втиранні на темні та світлі відтінки, та все ж колір яскравіше виділяється на темному кольорі.

   Втирки «Юккі» що ж це за такі цікаві втирки?

Це втирочки з пластівцями. Вони не дають суцільного покриття, але створюють цікавий ефект з поєднання дрібних та грубих пластівців втирки. Красиво виглядають при втиранні у нігтик в техніці омбре, тобто плавно розтягнути по нігтику від більш концентрованої кількості до менш концентрованої.

   Пластівці «Юккі» бувають також різних кольорів, а кольори можуть бути звичайні або голографічні тобто переливатись різними кольорами. Даний вид втирок можна втирати на топ без липкості після 5-15-ти секундної просушки на гарячий топ, або легенько викласти на липкий шар гель лаку. І той і той варіант буде цікавим, але ефект різним.

   Голографічні втирки і втирки призма це втирки з голографічними частинками, які переливаються всіма кольорами райдуги, вони дуже дрібні, тому легко прилипають до поверхні нігтя.

   Але є те що важливо знати при втиранні втирки на нігтик. Перше це ідеально рівна поверхня, про це було написано трішки вище і друге це вміння правильно закріпити втирочку для довготривалого носіння втирки без сколів та тріщин.

   Як закріпити втирку на нігтях?

   Після того, як ви втерли втирочку, потрібно зняти її залишки з поверхні нігтя м'якою щіточкою, далі запилюємо торець бафом, для того щоб зняти залишки втирки, покриваємо торець ультрабондом (з ефектом двостороннього скотчу), далі покриваємо тонким шаром бази, запечатуючи торець нігтя (найкраще підходить база rubber або kauchuk), просушуємо і покриваємо топом, запечатуємо торець, вирівнюємо нігтик і сушимо в уф або лед лампі.

На сайті Miss Nails можете купити втирка «жемчужна», втирка «русалка», втирка «майский жук», втирка «металік», втирка пластівці «юккі», втирка «призма», за вигідною ціною та високої якості.

 

Вгору