Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Одноразові тапочки

   Серед одноразової продукції можна знайти такий аксесуар, як одноразові тапочки. Вони часто зустрічаються в готелях, басейнах, саунах, соляріях, СПА-салонах, а також в манікюрних салонах.

   Одноразові тапочки - це дуже зручно і для майстра, і для клієнта, оскільки кожна жінка, яка приходить на педикюр отримує свої індивідуальні капці, які чисті та безпечні. Таким чином захищена від зараження грибковими хворобами. Це також і великий плюс для майстра, який надає послугу, адже аксесуари такого роду підвищують його репутацію і додає іміджу.

   На покупку одноразових тапочок не потрібно тратити великі гроші, оскільки їх ціна є більше ніж доступною. Тому поєднання практичності використання одноразових тапочків та їх ціни, дозволили такому аксесуару стати дуже популярним серед майстрів педикюру.

   Проте одноразові тапочки використовують і в інших сферах, тому якщо Вам потрібно:

  • купити одноразові тапочки для готельних установ, в якості витратних матеріалів, які використовуються для відвідувачів.
  • купити одноразові тапочки для медичних установ
  • купити одноразові тапочки для спортивних комплексів 
  • купити одноразові тапочки для басейнів
  • купити одноразові тапочки для проведення косметологічних процедур та педикюру. Тоді запрошуємо в наш інтернет-магазин Miss Nails. Ми пропонуємо асортимент одноразових тапочків різного кольору і різних матеріалів, але тільки якісні моделі.

Немає товарів

Вгору