Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пиловловлювачі манікюрні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   В даній категорії Вашій увазі представлені манікюрні витяжки, чи як їх ще називають - пиловловлювач манікюрний. Витяжки здаються необов’язковим атрибутом на столі майстра манікюру. Проте без нього працювати просто нестерпно, оскільки вся пилюка яка утворюється при опилі штучного матеріалу буде потрапляти в обличчя та очі майстру. Тому використання витяжки дозволяє виконати процедури максимально гігієнічно. Всі найдрібніші частинки всмоктує манікюрна витяжка.

   Перед покупкою пилососу для манікюру, потрібно ретельно продумати всі нюанси:

  • скільки місця ми можемо виділити для витяжки, тобто які гарабири підходять на робочий стіл;
  • необхідну потужність приладу;
  • звуковий фон пилососу;
  • час безперервної роботи;
  • чи потребує в частій зміні фільтрів.

   Всі, вище переліченні аспекти є дуже важливими і якщо не врахувати хоча б одного із цього пункту, то в процесі роботи це може викликати чималі незручності.

   На сьогоднішній день, професійні майстри манікюру все частіше встановлюють вбудований пилосос в манікюрний стіл. Такі моделі манікюрних витяжок не займають місця на робочому столі і дозволяють впитувати пилюку від штучного матеріалу на 100%. Досягається такий результат завдяки розташуванню під робочою поверхнею. Також кожен виробник може доповнювати витяжку додатковими функціями, а саме:

  • наявність спеціального фільтру, який крім очищення повітря ще й поглинає різні запахи. Прилади з такими функціями можуть бути як вбудовані, так і портативними. Вартість такого пилососу є значно вищою і вимагає регулярну заміну фільтрів.
  • наявність таймера і автозапуску.
  • додаткове, вбудоване у пристрій, освітлення.

   Основною перевагою вбудованих пилососів є те, що вони не займають робочого місця майстра.

   Проте є ще настільні витяжки. Вони також відрізняються своєю потужністю, габаритністю та звуком. Основною їх перевагою є переносимість, тобто для проведення процедури апаратного педикюру, не потрібно купляти окремого пилососу.

   Отже, віддати перевагу вбудованим чи переносним витяжкам, це справа кожного та залежить від багатьох чинників.

   В нашому онлайн-магазині Ви можете купити манікюрну витяжку різної потужності за доступними цінами. Проте якщо Ви вагаєтесь чи не знаєте яку обрати, наші фахівці завжди готові допомогти у виборі необхідного обладнання, враховуючи усі Ваші потреби та побажання.

Вгору