Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дезінфекція, стерилізація

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

В сучасному світі, в період поширення різного роду хвороб, вірусів та інфекцій дуже важливою, в роботі майстра нігтьового сервісу, є дезінфекція інструментів та рук, для безпеки, як майстра, так і клієнта. Тому кожен салон, який приймає щодня массу людей, має мати всі необхідні рідини та обладнання, відповідної якості для забезпечення 100% результату. Все необхідне можна купити у нас в інтернет-магазині у категорії “Дезінфекція та стерилізація”.

В нашому асортиментів Ви знайдете:

  • рідини для замочування інструментів;
  • для дезінфекції рук;
  • для дезінфекції інструментів.

Рідини для замочування інструментів знищує різного роду бактерії (включаючи навіть особливо небезпечні), віруси та грибки, тощо. Замочувати інструменти потрібно після механічної чистки інструменту від пилюки та залишків матеріалів, які використовувались в манікюрі, на 15-30 хв, можна більше. Після цього промити проточною водою і дати інструменту висохнути або ж протерти серветкою. І щоб закінчити стерилізацію інструментів необхідно провести останній етап, обробку високою температурою.

Засоби для дезінфекції рук діють за 15 секунд і мають тривалу дію, також захищають від різних бактерій та вірусів, підходить для профілактики захисту від грибків.

Топовими засобами для дезінфекції є Бланідас Актив, Аеродезин, АХД та ін.

Бланідас підходить для достерилізаційної обробки інструментів.

АХД має поверхневу дію і підходить, як для обробки рук, так і обробки інструментів та робочих поверхонь.

Вгору