Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кисті

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

В арсеналі робочих інструментів майстра манікюру, пензлик є одним із основних атрибутів. Та не просто пензлик, а велике різноманіття кистів різних форм і видів, для задоволення різних цілей. В роботі майстри використовують, як натуральний ворс, так і штучний.

Натуральні кисті виготовляють з вовни тварин, переважно білки, колонки чи соболя, а також може бути з собачого чи кінського ворсу. Такі пензлики ціняться набагато дорожче ніж штучні, також термін експлуатації в кілька разів довший.

Кисті зі штучним ворсом виготовляють з таких матеріалів, як нейлон чи капрон, тощо.

Не важливо чи Ви професійний майстер манікюру, чи просто виконуєте манікюр в домашніх умовах, без кистей Вам не обійтись.

На сьогоднішній день вибір пензликів для манікюру настільки широкий, що легко розгубитись при виборі. Необхідно досконало знати призначення кожного, щоб обрати правильний, який стане в пригоді майстру манікюру.

Для того, щоб допомогти Вам у виборі правильного пензля, ми спробуємо розібрати детальніше призначення кожного і для виконання, який цілей підходить:

Кисті для моделювання акрилом. Такі пензлики переважно круглої форми, але також є і з плоскою робочою поверхнею. Її призначення полягає у моделюванні нігтів таким матеріалом, як акрил.

Кисті для моделювання гелем. Ціль такого виду пензликів схожа що і для акрилу. За формою такі кисті є прямими із зрізаним навскіс краєм та достатньою шириною, для зручності викладки гелю і базового покриття.

Кисті для декорування нігтів. Такі кисті можна розділити, ще на такі підгрупи: для малювання(промальовка дрібних деталей, тонких ліній, тощо), для ліплення (створення 3Д і 4Д дизайнів, така кість відрізняється своєю плоскою формою, при цьому з тонким гострим кінчиком), для китайського розпису(робоча поверхня плоска, зі скошеним краєм, ним створюють чудові пишні квіти чи інші візерунки) , а також пензлик-віяло( ідеально підходить для захоплюючих абстрактних дизайнів)

Купити кисті для манікюру - не є вкрай складною задачею. Достатньо звернутись в наш інтернет-магазин Miss Nail, тут Ви можете знайти пензлі для задоволення всіх поставлених цілей.

Вгору