Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Магніти для гель-лаку

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ринок матеріалів, які пропонують майстрам нігтьового сервісу матеріали, насичений різноманітними гель-лаками з різними ефектами. Одним із таких різновидів є гель-лак з ефектом “Котяче око”. Проте, шикарний вигляд гель-лак отримує завдяки, спеціальному магніту.

Та, навіть, магнітів на даний момент вже є достатньо на ринку, різних форм та потужностей, якщо так це можна назвати.

Як діє магніт? В складі гель-лаків “Котяче око” містяться металізовані частинки, які при використанні магніту притягуються з пігментованої маси, завдяки чому і створюється такий бажаний ефект хризоберил, знаменитий бігаючим бліком, який переливається різними барвами кольорів.

Неодимовий двосторонній магніт, має дві робочі поверхності, що дозволяє розширити можливості при роботі з “котиками”. За допомогою даного виду магнітів можна створити не лише вертикальні чи діагональні лінії, а й зігнати магнітні часточки за допомогою відштовхуючої сторони магніту на середину нігтьової пластини, створивши концентрат з частинок гель лаку, які неймовірно переливаються. Також ви можете отримати різноманітні геометричні фігури, хрестоподібні візерунки, витягнуті лінії, поєднавши два магніти та піднісши їх до нанесеного на нігтьову пластину магнітного не просушеного гель лаку. Ви відразу помітити як магнітні частинки гель лаку збираються у певні фігури.

Мультимагніт має особливе розташування магнітів в середині, завдяки чому всі його сторони є робочими.

Також зараз у манікюрній сфері не є новинкою магніти, які відразу мають певний візерунок на собі, ним дуже легко працювати, адже ви можете просто його піднести до не просушеного на нігтьової пластини гель лаку і магнітні часточки відобразять цей малюнок, який нанесено на поверхні магніту.

Для вибору магніту досить лише вирішити, який ефект бажаємо отримати, та швидше зробити замовлення в інтернет-магазині Miss Nails.

Вгору