Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пинцети

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Дана категорія представляє Вашій увазі пинцети для брів та пинцети, які використовують лешмейкери в процесі нарощування вій. Щоб краще відкрити питання призначення певно виду інструменту, розглянемо кожен із них окремо.

   Для видалення небажаних волосків на обличчі та надання форми нашим бровам використовують пинцет. Для того, щоб такі процедури проходили швидко та максимально безболісно необхідно підібрати пинцет з хорошою та якісною заточкою. Асортимент пинцетів для брів відрізняються за формою, розміром та кольором.

   Щоб легко зробити вибір пинцету для брів, який буде Вам зручний у роботі, необхідно знати характеристики які важливі для даного інструменту.

  • найкраще, щоб пинцет був виготовлений із такого міцного матеріалу як нержавіюча сталь, оскільки інструмент з цього металу є більш довговічним та піддається будь-яким видам дезінфекції.
  • так само має значення форма пинцету для брів. Виробники виготовляють пинцети для брів різноманітних форм: прямі, скошені, овальні та голкоподібні. Для товстих волосинок краще підійдуть прямі пинцети та скошеної форми, для густих - з загостреними кінцями, а щоб вирішити проблему із врослими волосками, використовують голкоподібні пинцети.

   Якісні пинцети для брів можна купити в нашому магазині Miss Nails за вигідними цінами, які підходять для домашнього та професійного використання.

   Для висококласного нарощення вій потрібно мати хороший інструмент, пинцет для вій. Від нього залежить наскільки акуратно виконано робота. Якісний пинцет полегшує та пришвидшує процес нарощування війок.

   Якщо Ви вирішили купити пинцет для об’ємного нарощення вій, то не шукайте дешеві аналоги, краще одразу придбати якісний інструмент, який буде довше служити та полегшить Вам сам процес. Важливо звернути увагу на стулки пинцету, вони повинні добре змикатись, без прикладання зайвих зусиль, це один із показників якості інструменту.

   Характеристики, які важливі для пинцету для вій:

  • вага інструменту. В роботі лешмейкера вага пинцету грає не останню роль, оскільки чим легший інструмент тим легше майстру буде ним працювати, при умові що не впливає на якість виробу.
  • пинцет повинен мати легкий хід
  • краще обирати пинцет без емалевого покриття, оскільки воно втратить свій вигляд одразу після першої стерилізації, а також такий інструмент буде важчим.
  • пинцети повинні мати антимагнітні властивості, інакше буде неможливо працювати
  • форма пинцету. В арсеналі кожного майстра, який займається нарощуванням, має бути декілька видів пинцету, прямий для розподілу вій, вигнутий для формування обсягу.

   Отже, виходячи з вищесказаного, зрозуміло, що на покупці пинцету для вій та пинцету для брів економити не варто. Тому, якщо Ви вже вирішили купити пинцет для брів чи вій, тоді Ви зайшли на правильний сайт, оскільки в нас лише якісні інструменти за доступними цінами.

Вгору