Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Лікувальні системи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Здоров’я нігтьової пластини залежить від загального стану організму людини, а також і від зовнішніх чинників.

   Вплив на нігтьову пластину побутовою хімією, манікюрними процедурами, особливо, якщо покриття було виконано не якісними матеріалами або ж сама робота майстра була на неналежному рівні, може погано впливати на стан наших нігтиків і відноситься до зовнішніх чинників впливу. Про те, на сьогоднішній день, ринок пропонує масу засобів, які можуть в корінь покращити стан нігтя в кращу сторону. Зміцнювати та підживлювати нігтьову пластину потрібно так само, як і шкіру рук.

   При кожній проблемі з нігтями використовуються різні засоби:

   Для зміцнення нігтів. Це засоби, які за рахунок своїх властивостей та компонентів, які входять до їхнього складу, сприяють найшвидшому відновленню нігтьової пластини.

   Для росту нігтів. Такі засоби стимулюють ріст нігтів, а також мають зміцнюючі властивості, насичуючи нігті різноманітними вітамінами.

   Для зволоження та живлення. Після довготривалого носіння гель-лаку чи нарощених нігтів, натуральна нігтьова пластина потребує підживлення вологою та киснем. Без зволоження нігті можуть ламатись або шаруватись.

   Для зниження шарування нігтів. З такою проблемою стикаються велика кількість дівчат. Такі нігтики мають не дуже презентабельний вигляд. Навіть, якщо виконати покриття гель-лаком, це може не врятувати вигляд ваших ручок, оскільки разом з відшаруванням буде відламуватися і саме покриття.

Як ми вияснили вище, засобів для догляду за нашими нігтиками є достатньо і для вирішення різних проблем. На нашому сайті Ви маєте можливість купити лікувальні системи для вирішення будь-який проблем з нігтиками.

Вгору