Вже більше 7 років у нас Ви можете придбати необхідні товари для б’юті сфери. В нас Ви знайдете лише найкращу і якісну продукцію за приємними цінами, а також отримати позитивні емоції від обслуговування, оскільки кожен клієнт для нас особливий.

       Miss Nails - це не лише магазин, а ще і однойменні школа та студія манікюру, які розпочали свою роботу з 2014 року та за цей час активно розвиваються, щоб щодня ставати кращими, тому відтепер Ви можете замовити весь асортимент товарів в будь-який куточок України і за її межі - через наш інтернет-магазин - MISSNAILS.COM.UA.

       Наш nail-інструктор, за сумісництвом засновниця студії Miss Nails, Мар'яна Павлишин створює авторські навчальні програми, які отримали масу позитивних відгуків. Школа Miss Nails видала більше 1000 дипломів бюті-майстрам, котрі активно використовують отримані знання у повсякденній роботі і стали нашими постійними клієнтами у магазині.

       Ми ділимось своїми знаннями та досвідом не лише у манікюрі, але і в підборі матеріалів, адже маємо 13-ти річний досвід роботи з клієнтами студії. Наші консультанти відмінно знають товар, тому з легкістю готові дати відповіді на всі запитання та допоможуть підібрати ті матеріали, які  необхідні Вам.

       Ми відповідально ставимось до підбору матеріалів, які пропонуємо своєму клієнту. Кожен товар, який потрапляє до нас на поличку проходить ретельне тестування, для того, щоб Ви були впевнені у його якості. Тому в нас можна знайти лише найкращі бренди, такі як: Lukum, Hollywood, Lex, Imperial, ReNeo, Meet та ін.

       Наша команда, уважно слідкує за всіма новинками на ринку nail-індустрії, для того щоб ви, одні з перших змогли подарувати своїм клієнтам стильний манікюр. Всі хто звернувся до нас в магазин, знають що отримали якісний товар, у школі Miss Nails - максимальний концентрат знань, а у студії- якісну послугу.

 

       Ми, Miss Nails - фанати своєї справи, для нас важливо щоб клієнт був задоволений на всі 100%.