Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кейси і валізи для майстрів

   На сьогоднішній день сфера послуг дуже розвинута і робить все, щоб догодити своєму клієнту. Саме для зручності клієнта деякі майстри працюють на виїзд. Це означає, що майстер нігтьового сервісу приїжджає додому чи будь-яке інше зручне місце для клієнта з усіма необхідними матеріалами, інструментами та обладнаннями. І тоді стоїть питання, у що скласти УФ-лампу, базу, топ, кілька гель-лаків, інструменти для манікюру, пензлики, декор та багато іншого, що використовується в процедурі виконання манікюрного покриття. 

   Враховуючи, що майстри вже давніше практикували виїзд до клієнта, це спонукало виробників до виготовлення переноски, яка б полегшила їм цей процес. Сьогодні в професійних магазинах можна знайти професійні кейси для майстрів, які допомагають не лише все перенести, а все зручно розмістити. Кожна баночка гель-лаку чи манікюрна пилка має своє місце. Досягається таке збереження за рахунок великої кількості відділень та кишеньок. 

   Зручність чемодану для майстра манікюру дуже важлива, оскільки під час проведення процедури, він не буде тратити час на пошук потрібного матеріалу, а буде мати все під рукою. Такий б’юті кейс для майстра манікюру витончено відкривається і показує клієнту наш ідеальний порядок та розташування інструментів, що вкаже на Ваш рівень професіоналізму.

   Після того як, Ви наважитесь купити кейс для майстра манікюру, то назавжди забудете про розбиті баночки, втраченні пензлі та вічні пошуки потрібного матеріалу. На нашому сайті Miss Nails Ви маєте можливість придбати зручний кейс для нейл-кутюр'є за доступною ціною та високої якості.

Немає товарів

Вгору