Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Обезжирювачі, дегідратори праймери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Праймер - це добре відома в сфері манікюру речовина, без якого покриття гель-лаком чи нарощення нігтів є просто не можливим. Він слугує так званим фундаментом в манікюрі. Основна функція праймеру - зняття зайвого жиру з нігтьової пластини, оскільки жир зменшує термін носіння матеріалу, дає відслойки та сколи гель-лаку.

Термін “Праймер” Ви могли чути у стоматолога чи візажиста, або ж у майстра по нарощуванню вій, оскільки праймер є базою під будь-який штучний матеріал. За своєю консистенцією нагадує водичку з різким хімічним запахом. Існує два види праймера: кислотний та безкислотний, склад яких у різних фірм практично ідентичний.

В його основі кислотного лежить метакрилова кислота, етилацетат та 2-гідроксиетилметакрилат. Кислота забезпечує надійне зчеплення поверхні нігтьової пластини і штучного матеріалу, а етилацетат пом'якшує шкіру і розчиняє непотрібні речовини з її поверхні. Праймер впитується навіть в глибокі шари нігтя і розкриває його на дрібні лусочки, завдяки чому і підсилює краще скріплення матеріалу з натуральним нігтем.

Безкислотний праймер в своєму складі не містить хімічних засобів, а метакрилова кислота тут замінена етилацетатом.

Основною метою праймера є захист натурального нігтя від ламкості, пожовтіння та грибкових захворювань. Якщо пропустити етап змащення праймером, то між нігтем та штучним матеріалом утворюється парниковий ефект, який сприятливий до росту шкідливих бактерій, а через щільність гель-лаку не можуть виходити назовні, тому проникають в товщину нігтя.

Важливо обережно поводитись з кислотним праймером, не наносити його у великій кількості, оскільки можна отримати опіки або ж алергічну реакцію.

В нас Ви можете купити праймер, для задоволення різних потреб, різних фірм та об’ємів. Тут Ви знайдете праймери таких ТМ: Lukum, Lex, Grattol, Nice for You, ReNeo та ін.

Вгору