Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ремувер для кутикули

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Багато з майстрів зустрічались з такими клієнтами, які не є прихильниками обрізного чи апаратного манікюру. Для таких випадків найкращий способом догляду за кутикулою стане європейський манікюр. В чому його суть? Такий метод полягає в тому, що кутикулу просто розм'якшують за допомогою спеціального ремуверу і видаляють без механічного впливу на шкіру, тобто без ножиць чи фрези. Це швидка і безболісна процедура, при якій ризик пошкодження кутикули є мінімальним. Ремувери бувають двох видів: кислотний та лужний.Склад лужного ремуверу є більш щадним до нігтьової пластини, за рахунок відсутності кислоти. Даний вид процедури можна з легкістю проводити в домашніх умовах, адже не потребує спеціальних знань та досвіду, є абсолютно безпечним.

Також ремувер використовують і для обрізного манікюру. Замість замочування в манікюрній ваночці, розм'якшити кутикулу можна за допомогою цієї спеціальної рідини. Він добре підходить для сухої і зневодненої шкіри, оскільки зволожує кутикулу і манікюр тривалий час виглядає доглянутим.

Після проведення такої процедури, перед нанесенням штучного матеріалу, з нігтьової пластини необхідно добре вимити залишки ремуверу, оскільки матеріал по ньому може давати відслойки.

Сфера б‘юті-індустрії пропонує кілька видів ремуверів, які відрізняються за своїм складом:

Лужний, як ми вже говорили, має дбайливий склад і ідеально підходить для використання в домашніх умовах.

Кислотний - містить в своєму складі кислоту, фруктового походження, за допомогою якої розм‘якшення кутикули відбувається швидше, на протязі 20-25 секунд. Але, в порівнянні з лужним, кислотний може викликати алергічні реакції, тому з ним потрібно поводитись обережно.

Масляний - відрізняється розм‘якшувальними властивостями та ідеально підходить для осіб з чутливою шкірою рук. Також підходить для домашнього використання.

Мінеральний - такий вид ремуверу є досить дорогим варіантом та зустрічаються вкрай рідко. Його перевагою є лікувальний вплив на нігтьову пластину та зону навколо нігтя.

Перед тим, як зробити вибір, потрібно чітко зрозуміти свої очікування і потреби після його покупки. Перед використанням потрібно провести тест на виникнення алергічних реакцій, при відсутності свербежу, почервоніння та больових відчуттів, можна приступати до процедури видалення кутикули.

Вгору