Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Педикюрні пилки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Для кожної жінки важливо мати не лише доглянуті ручки, а ще й акуратний педикюр. А який педикюр буде довершений без гладеньких п’яток? Для того, щоб ступні були м’якими, як у немовляти Вам знадобиться педикюрна пилка чи терка, іншими словами. Її призначення полягає у шліфуванні п’ят та стриранні натоптишів. Випускають такі терки, в більшості, двосторонніми. Одна сторона з більш грубшою абразивністю і використовується для стирання натоптишів та мозолів, а інша, м’якша, призначення для шліфування.

Сучасні терки розрізняються за формою, матеріалом з якого виготовлена основа, розміром, абразивністю та робочою поверхнею.

Абразивність педикюрної пилки - це кількість абразивних частинок на 1 см квадратний, чим менша їх кількість, тим більшого розміру частинки, відповідно сили тертя на поверхню буде більшою. І навпаки.

Серед різновидів педикюрних пилок Ви можете знайти такі:

Керамічні терки є одними із найбезпечніших на ринку для догляду за нашими стопами. Напилення на робочу поверхню наноситься з твердої крихти. Воно також поділяються на: діамантове, сапфірове та рубінове напилення. Такого роду пилки є трохи дорожчими по відношенню до своїх аналогів, про те в роботі, ціна даної терки, цілком себе виправдовує.

Лазерні пилки на ринку з‘явились, відносно, не так давно, але одразу знайшли своїх поціновувачів. Такі інструменти виробляють із загартованого металу та завдяки цьому є стійкими до механічних пошкоджень. Робоча поверхня складається з густо розташованих гострих мікроскопічних частинок, висота яких не перевищує 0,1-0,2 мм. За допомогою даного виду пилок легко позбутись тріщин та засохлих мозолів, забрати шороховатість по всій площі стопи, включаючи пальчики. Лазерні терки бувають різного ступеню жорсткості, для усунення різноманітних проблем.

Наждакові терки являються одним із бюджетних варіантів, які на відмінно справляються із поставленими задачами. Про те, в роботі з ними, потрібно бути вкрай обережною, оскільки модна поранитись.

Скляні пилки виготовленні із загартованого скла, з двостороннім нанесенням на неї спеціального напилення. Даний вид терок є більш дбайливим по відношенню до п‘ят, тому цілком підходить для домашнього догляду. Після процедури, терку слід промити проточною водою, і вона знову буде готова до експлуатації.

Пемза є найбільш відомим видом терок для педикюру, оскільки використовується з давних-давен. Вони виготовлені з натуральних матеріалів та позивно впливає на стан наших стоп.

Отже, щоб обрати правильну терку для ніг, спершу необхідно об‘єктивно оцінити стан Вашої шкіри на ногах, та зрозуміти, які цілі хочете нею задовольнити. Та на завершення, слід сказати про те що, окрім вибору терки, важливо, щоб догляд за Вашими ступнями був регулярним, та не зневажати зволоженням шкіри та кутикули на ногах за допомогою спеціальних кремів.

Купити педикюрні терки Ви можете в нашому магазині Miss Nails по вигідним цінам, різної форми і абразивності.

Вгору