Графік роботи:

Будні: 09:30–19:30

Сб: 09:30–18:00

Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Одноразова продукція

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Одноразова продукція - це матеріали необхідні для кожного майстра манікюру, це всі ті витратні матеріали, якими повторно ми не користуємось, чим захищаємо себе чи клієнта від інфікування вірусами, бактеріями чи грибками. Сюди відносимо: маски, рукавички, апельсинові палички, крафт пакети, щіточки, безворсові серветки та ін.

Безворсові серветки в манікюрі використовують для стирання залишкової липкості з фінішного покриття, оскільки звичайні серветки можуть залишати після себе мікро ворсинки.

Апельсинові палички є двосторонніми. Однією зручно відсувати кутикулу, не травмуючи нігтьової пластини, а іншу використовувати як дотс.

Рукавички це взагалі мастхев, для будь-якого майстра бюті сфери, оскільки вони захищають не тільки від забруднень і пошкоджень, а ще й причин появи алергічних реакцій на продукцію якою працює майстер.

Маски одноразові, мають схожу функцію до рукавичок. Вона захищають від потрапляння пилюки в наші легені, під час опилу штучного матеріалу, також служать захисним бар‘єром від хвороб та інфекцій.

Щіточки вірні помічники в очищенні нігтьової пластини від пилюки, яка утворюється при опилу покриття.

Крафт пакети застосовуються для повітряної та паперової стерилізації інструменту, а також для підтримки стерильності, з часу його температурної обробки до відкриття пакету перед користуванням інструментом. Пакет відкривається в присутності клієнта.

Вгору