Як і будь-яка сфера, нейл-індустрія невпинно розвивається. Професійні майстри мають покращувати свої знання і навчатися роботі з новими матеріалами, приладами. Ще донедавна не було таких можливостей як манікюр, який носитиметься 3 тижні, і швидка апаратна чистка. Відносно новим матеріалом є акрилова пудра для нарощення нігтів, про тонкощі роботи з якою ми сьогодні поговоримо.

Акрилова або полімерна пудра - це м'яка, пористої структури  речовина, яка при висиханні міцна та довго носиться. Зазвичай вона випускається як подрібнений порошок з однорідною текстурою. Якщо до матеріалу додати клей, манікюрний гель, то структура міняється і пудра застигає, стане міцною поверхнею. У сферу краси акрилова пудра прийшла з стоматології. 

Зараз на ринку є різні пудри. Одні - для нарощування, інші -для зміцнення та художньої ліпки. Камуфлююча пудра ідеально справляється з косметичним ремонтом пластини - її щільна текстура заповнює тріщини, вирівнює нерівності. Гліттерна пудра створює неймовірні святкові дизайни.

Як працювати з акриловою пудрою для нарощення нігтів?
Щоб наростити нігті таким методом, знадобляться ще форми - тіпси. 
Ретельно підготуйте нігті. Витріть насухо, зніміть попереднє покриття, зріжте кутикулу. Підпиляйте нігті, надавши їм потрібну форму. Відполіруйте нігті бафом, знежирте. Тільки після цього можна приступати до нарощення.
Для цього прикріпіть тіпсу бажаної форми на нігті. Другий етап - нанесіть акриловий порошок швидкими і точними рухами, оскільки пудра висихає моментально. Коли матеріал затвердне, зніміть тіпси. Потім обробіть нігті, створіть необхідний дизайн.

Як наносити акрилову пудру для зміцненя нігтів?
Для даної процедури підготуйте спеціальний пензлик. Проведіть всі гігієнічні процедури. Нанесіть пудру на нігті - потрібно вмочувати кисть в неї, потім в клей. Отриману суміш швидко розподілити по нігтях. Далі обпиляти потрібну форму.

Акрилова пудра цікавий але відносно складний матеріал у роботі, через швидке висихання з нею потрібно швидко працювати. 
То чи застосовувати її?
Цей матеріал має ряд переваг: робить нігті міцними та еластичними, має гіпоалергенний склад, застигла суміш дуже еластична, що усуває можливість деформування нігтів; має високу зносостійкість; структура схожа на натуральні нігті. 
Але матеріал має свої "слабкі місця": не підійде для роботи новачкам через швидке застигання, деякі майстри незадоволені запахом (хоча матеріал сам по собі безпечний). 
Тому безумовно слід спробувати опанувати даний матеріал та техніку нарощення з ним, щоб мати додаткові можливості у роботі.