Не всім представницям прекрасної статі пощастило мати від природи красиві нігті правильної форми. Сучасні технології б'юті-індустрії можуть все виправити – сьогодні дуже популярна процедура нарощування. Але після того як штучне покриття знімається, натуральний ніготь залишає бажати кращого. У статті розповімо про те, як швидко відновити нігтьову пластину після втручання нейл-майстра.

При виконанні нарощування, в незалежності від того, яким методом воно проводилося (на тіпси або форми), власна пластина покривається спеціальним захисним шаром. В залежності від обраної технології, це може бути гель або акрил. Шар цей непроникний, а тому пластина позбавляється доступу кисню. У результаті новий ніготь може відростати деформованим і слабким, а пластина, з якої зняли гель або акрил змінює колір, розшаровується і стоншується.


Крім того, у природному стані на пластині є спеціальний захисний шар. Вона виробляє його для того, щоб запобігати негативний вплив навколишнього середовища. Цей шар перестає вироблятися при носінні нарощених нігтів. Також значно ускладнює його формування постійна забарвлення нігтів.

Відновлення нігтів після нарощування гелем. Відновлення нігтів після нарощування в домашніх умовах вимагає серйозного і системного підходу. Крім зовнішнього впливу, тобто ванночок, масок, запечатування та інших способів, потрібно скорегувати раціон, приймати вітаміни. Для того, щоб процес відновлення пройшов швидше існує кілька порад:

  • обпиляєте нігті до мінімально можливої довжини;
  • відмовтеся від різних засобів, які контактують з пластинами, якщо в них міститься ацетон або формальдегід;
  • виконуйте всі роботи по дому тільки в гумових рукавичках;
  • не допускайте переохолодження рук. Взимку носіть рукавички;
  • дайте пластин відпочинок від фарбування.

Здорове харчування – елемент відновлення
Нарощування дає можливість довгий час милуватися нігтиками правильної форми з гарним дизайном. Після зняття зазвичай нігті стають дуже тонкими, ламкими. У такому випадку важливо правильно харчуватися, щоб влаштувати їм вітамінну атаку.

Є ряд продуктів, які містять в ударних дозах вітаміни і мінерали, корисні кісткових тканин нашого організму. До них в першу чергу відносяться: риба морських видів; банан; мигдаль; червона смородина; журавлина; будь-яка зелень; яловичина; курячі яйця.

Вітаміни і Бади для краси ручок
Добре допомагають у відновленні нігтів після нарощування та аптечні вітаміни. Відмінний засіб – вітаміни А і Е, що випускаються у формі ампул. Знайти їх можна в кожній аптеці, а вартість невелика. Застосування елементарно: втирайте вітаміни в нігтьову пластину щодня і скоро ви побачите результат.

Не гірше буде пропити курсом полівітаміни і мікроелементи. Сприятливий вплив робить вітамін E на нігті і шкіру, що випускається у формі капсул або таблеток для прийому всередину.

Корисно частіше бувати на свіжому повітрі, особливо в сонячну погоду. На сонце, як відомо, відбувається вироблення вітаміну D, який необхідний для кращого засвоєння кальцію організмом. Кальцій – основа здорових кісткових тканин.

Існує безліч препаратів, іменованих, БАДами, які при регулярному прийомі швидко допомагають відновити тонкі хворі нігті. 

Відновлення маслами і лікувальними гелями
В процесі реанімації пошкоджених нігтів хорошими помічниками стають різноманітні масляні екстракти та лікувальні лаки. Олія живить ніготь, а лак захищає від негативного впливу зовнішніх факторів. Масла рекомендується втирати в нігтьову пластину круговими рухами. Залишки, що не вбралися в нігтьову пластину і кутикулу, видаляються ватним диском або паличкою. Добре, якщо при масляному масажі ви скомбінуєте кілька олій: наприклад, в основу складу олії чайного дерева добре додати пару крапель олії кісточок винограду.