Манікюр з використанням гель-лаків - складна, багатоетапна процедура, в процесі якої використовується кілька обов'язкових засобів. Якщо технологія буде порушена, то результат стане розчаруванням, він не буде довго триматися і може нашкодити нігтьових пластин. Сьогодні ми поговоримо про дегідратор - засіб, який є одним з таких обов'язкових засобів. Деякі майстри не використовують їх у своїй роботі, дехто плутає їх зі знежирювачами, хоча це зовсім різні препарати. А даремно! З цієї статті ви дізнаєтеся, чому так важливий цей засіб у процесі створення ідеального, довговічного манікюру.

Дегідратор для нігтів наноситься на пластину перед гель-лаком. Він прозорий, продається в звичайних флаконах з пензликом. На флаконі може бути напис «бонд» або «бондер». Це один і той же засіб. Наноситься на оброблений ніготь перед лаком або матеріалом для нарощування. Цей засіб підсушує пластину нігтя, видаляючи зайву вологу. Дегідратор не порушує РН-балансу, не сушить, і не провокує ламкість нігтьової пластини, через те, що при його нанесенні знежирюється тільки верхній шар нігтів. Він може бути використаний з усіма видами нарощування нігтів, а також при нанесенні гель-лаку, допомагає покращити адгезію. Це гіпоалергенний засіб, без ароматів і барвників. Він виконує ряд важливих функцій:
- знежирення пластини;
- відновлення натуральної кислотності нігтів;
- оздоровлюючий ефект;
- дезінфекція;
- збільшення міцності і довговічності манікюру;
- знімання вологи, яка є головним ворогом гель-лаку.

Якщо дегідратація не буде проводитися, то можуть виникнути такі наслідки:
- недовговічність манікюру, який може протриматися навіть менше тижня;
- відшарування покриття від нігтьової пластини;
- проблеми з нігтями;
- бульбашки при сушінні лаку через вологу, яка залишилася на нігтьовій пластині.

Що спільного у знежирювача та дегідратора, так це те, що ці продукти, як правило, розроблені за допомогою етилацетату, бутилацетату, та ізопропілового спирту. Після того, як ці три інгредієнти вступають у контакт з нігтьовою пластиною, вони втягують вологу і жири, як губка, випаровуючи їх з нігтьової пластини та залишаючи легкий білий наліт.

Найкраще використовувати бонди після вологого обрізного манікюру.
Чим краще ви дегідруєте ніготь, тим менше у вас шансів отримати цвіль, грибок та бактерії, що потрапили під штучне покриття. Витративши кілька додаткових хвилин, щоб підготувати нігтьову пластину, ви надалі уникнете багатьох негативних факторів. Ця рідина випаровується дуже швидко. Тому обов'язково щільно закрийте флакон ковпачком. Дегідратор слід наносити на натуральні нігті, без будь-яких інших продуктів чи покриттів на них. Завдяки цьому все, що ви нанесете на ваші нігті надалі, буде триматися краще.

Дегідратор дуже простий у використанні. З ним навіть у початківця майстра не виникне проблем, потрібно лише дотримуватися рекомендацій фахівців.
1) Робота повинна проводитися в рукавичках.
2) Нігті готуються за стандартною схемою (забирається кутикула, надається форма, проводиться полірування).
3) Дегідратор наноситься на пластину акуратно, щоб не була порушена шкіра. З пензлика забирається зайвий бондер про край флакона. Деякі матеріали наносяться за допомогою пензлика, як звичайний лак. Але також можливе нанесення за допомогою серветки.
4) Нанесення починається з центральної частини нігтя. Якісний засіб самостійно розтечеться по пластині.
5) Чекаємо повного висихання, зазвичай достатньо хвилини. Продовжуємо роботу з іншими коштами за стандартною схемою.
6) Дегідратор швидко висихає, тому не варто обробляти цим засобом відразу всі нігті. Оброблений ніготь не можна чіпати, після висихання бондера відразу наноситься лак.