Більшість уваги майстри приділяють манікюру. Але педикюр не менш складна, а деколи і складніша процедура. Він теж має свої нюанси та секрети. Для створення ідеального педикюру утримуйтеся від таких помилок:

1. Неправильне підпилювання нігтя.
Навіть якщо у клієнток міцні нігті, що витримають пилку найбільшої абразивності, враховуйте правильність самого опилу. Не здійснюйте маніпуляції у різних напрямках, бо можуть утворитися мікротріщини. Здійснюйте чіткі рухи, плавно переходьте від краю до центру, формуючи м'який квадрат.
2. Зрізання нігтя під сам корінець.
Довгі нігті на ногах виглядають досить дивно та незручні, можуть вростати. Але і зрізати пластину під сам корінь, не залишаючи нічого - теж не найкраще рішення. На незахищеній шкірі ніг швидше розвивається мікрофлора, може розвиватись грибок ніг. Залишайте хоча б пару міліметрів нігтів на ногах, це найоптимальніше рішення.
3. Формувати гострий квадрат нігтя.
Така форма нігтя приведе до його вростання, клієнт буде відчувати дискомфорт. Те ж саме може статися з овальною формою. Тому найкращий варіант для педикюру - м"який (скруглений) квадрат, це золотий стандарт.
4. Занадто активна обробка стоп.
Не зважаючи на грубість, шкіра стоп потребує делікатного догляду. Активна чистка фрезою підвищує ризик пошкодження "живої тканини" під мозолями та натоптишами, що обіцяє дискомфорт при ходьбі. І шкіра, яка потім формуватиметься, теж буде грубою. Пам"ятайте, що не варто довго  затримуватись фрезою на одній ділянці, рухи нею мають бути плавними.
5. Правильно обирайте фрези (насадки) для обробки стоп, мозолів.
Найкраще для роботи з шкірою навколо нігтя обирати сині алмазні фрези. Сині твердосплавні та керамічні підходять для роботи з нігтями. Зелену, чорну фрезу можна застосувати для обробки натоптишів, мозолів, стоп.
6. Помилкою і застарілим методом є очистка шкіри стоп бритвою або лезом.
Чистити таким агресивним методом огрубілий шар шкіри не найкраща ідея. Це може робити хіба професіонал з досвідом. Неправильний рух і порізи забезпечені, а з ними і інфікування. Тому зараз найкраще для всіх це апаратний метод педикюру.
7. Гарячі ванночки при обрізному педикюрі.
При обрізному педикюрі варто пильнувати температуру води, вона має бути оптимальною 36-37 ° С. Інакше є ризик пошкодження "живої" тканини та опіків, дискомфорту клієнта.
8. Нехтування дезінфекцією.
Груба помилка! При педикюрі слід пильнувати за чистотою та обробкою інструментів ще ретельніше, ніж при манікюрі. Не забувайте перед процедурою обробляти свої руки та ноги клієнта антисептиком. По можливості працюйте у рукавичках та захисній масці.
9. Недбале полірування нігтів.
Нігтям на ногах потрібне не часте полірування. Та і саме покриття тримається довше, ніж манікюр. Слід акуратно працювати фрезою без великого натиску, бо можна пошкодити захисний шар пластини, витончити, зробити її ламкою. 
10. Часте застосування кремів з сечовиною.
и впевнені, що це найкраще рішення для догляду стоп? Фахівці вважають, що такі крема не можна застосовувати часто. Краще чергувати їх з живильними кремами з вітамінними комплексами, екстрактами трав.

Дотримуйтеся цих рекомендацій. та ваші клієнти будуть задоволені!