Що таке викладний френч? І як його робити?
Викладний френч - це вид манікюру, при якому моделюючим гелем камуфляжного кольору, викладаємо зону натурального нігтя і білим моделюючим гелем викладаємо вільний край. Ця техніка допомагає видовжити ніготь за допомогою гелю, створити красиву лінію посмішки та отримати будь-яку бажану форму (овал, квадрат, мигдаль). Не дивно, що такий вид манікюру став трендом останнього року.

📍У чому його переваги?

  • не потрібно боятись, що білий колір може злущитись, як це можливо при перманентному френчі, затертись край і т.д.
  • міцність - навіть найдовшим нігтям не страшні сколи та тріщинки. Все це через стійкість гелю, покриття тримається до 3 тижнів;
  • це спасіння для тих, хто мріє про довгі нігті, але не може їх відростити;
  • можливий найцікавіший та наймодніший декор;
  • френч завжди актуальний.

Проте, при всіх плюсах, техніка має і свої недоліки:

  • затратно по часу - навіть в досвічених майстрів цей френч займає 2 години;
  • потрібно для виконання мати УФ-лампу, камуфлюючі бази, засоби для формування пластини (тіпси);
  • техніка потребує ретельного навчання та має складнощі у виконанні, проте головне тут навчання та "набити руку";
  • видаляти покриття найкраще механічно фрезою, так як в ручну з рідиною та фольгою затратно по часу.

Як виконується викладний френч?
1. Починаємо як завжди з гігієнічного манікюру, в ході якого слід провести підготовку нігтьового ложа – зрізати кутикулу та видалити шар птеригію з нігтьової пластини, підпиляти торець нігтя. Дані дії спрямовані на покращення адгезії всіх матеріалів між собою та нігтьової пластиною. З цією ж метою необхідно зняти глянець із натуральної нігтьової пластини за допомогою полірування бафом .

2. Потім слід нанести дезінфікуючий засіб для запобігання потраплянню інфекції. Поверхню нігтів потрібно також знежирити та покрити праймером для забезпечення міцного з'єднання гелю з поверхнею натурального нігтя.

3. Починають виконання викладного френча з установки під край натурального нігтя спеціальних паперових форм для нарощування – тіпсів, за якими необхідно викладати майбутній штучний ніготь. Встановлюється форма із захопленням бокового торця. Паперові форми вигнуті у вигляді арки, що допомагає сформувати вільний край нігтьової пластини із вигином ідеальної форми.

4. Після встановлення форми необхідно нанести прозорий шар гелю тільки на пластину і полімеризувати. Далі приступають до архітектури нігтя, наносячи матеріал, що камуфлює, до кінчика нігтьового ложа і розподіляючи залишок гелю з боків. В результаті повинна вийти округла лінія на кінчику ложа.

5. Після полімеризації слід почати моделювання посмішки викладного френча за допомогою білого гелю (або кольорового). Для створення арки потрібно затискач, який необхідно закріпити на нігті після полімеризації. Ніготь знову потрібно піддати дії UV-лампи , після чого покрити його прозорим гелем.

6. Після сушіння форму для моделювання нігтя слід видалити і запиляти вільний край, стежачи, щоб бічні лінії кінчика були паралельні один одному.

7. В останню чергу наносимо фінішне покриття - воно надійно захищатиме поверхню нігтя і допоможе уникнути потемніння або пожовтіння поверхні нігтя.

Використання акрилу для викладного френча забезпечить створення міцнішого штучного покриття і не вимагатиме наявності UV-лампи, так як акрил полімеризується під впливом повітря.