Під час навчання майстрам-початківцям наголошують, що покриття гель-лаком не варто носити більше 3 тижнів. Крайній термін - 4 тижні. Але чому і які негативні наслідки можуть бути? Розглянемо нижче. Також стаття буде корисною клієнткам, щоб вони розуміли ризики та наслідки переношування.


8 основних причин чому не можна переношувати покриття.

📍 Найперше, коли ніготь підростає, змішується центр ваги покриття. Як результат заломи, тріщини. 
Манікюр це не просто покриття, а майстер формує вам архітектуру нігтя. Зі зростанням вона змінюється. Нарощення зламаних нігтів коштує дорожче, ніж вчасно записатися на манікюр. 

📍 Перегукується з пунктом 1 - переношування може призвести до поломки деяких нігтів під 0. Так як вони відростають, а покриття створює тиск на кінчики нігтя, перевантажує пластину.

📍 В результаті переношування може початись відшарування відрослих нігтів. Нігтьова пластина стає тонкою, ламається, покриття не тримається.
Ця проблема виникає, якщо манікюр зроблений неякісно. З'являється через 1-1,5 тижні з моменту нанесення гель-лаку: ніготь росте, край покриття біля основи починає відходити від кутикули. Між кутикулою і "відійшовшим" краєм покриття утворюється розшарування, яке забивається потім брудом, пилом. 

📍 При  неякісно виконаному манікюрі чи застарілих засобах через деякий час при відростанні нігтів може появитись відставання покриття від пластин. Чим далі - тим більше воно зачіпається, аж доки покриття не обірветься частково, або повністю.

📍 Коли починається відшарування і майстер його вчасно не усуває, створюється сприятливе середовище для розмноження бактерій і грибка. Тут без коментарів, це призводить до захворювань. довгих візитів до лікарів та значних витрат.

📍 Ще одна проблема - оніхолізис. Це відторгнення нігтя від основи. Якщо вчасно не зупинити процес, можна залишитись взагалі без нігтя. І тоді дууже довгий час піде на відрощування нового.

📍При переношуванні покриття потім проблемніше та важче якісно його зняти, щоб не нанести шкоду нігтям. Сучасні лаки та засоби містять у собі речовини, що забезпечують міцне зчеплення між ними та пластиною. Чим довше носиться лак - тим більше посилюється саме зчеплення. 

📍 І останнє - це ж не естетично, дівчатка.☝️ Всяке буває, але щоб зберегти своє здоров"я та радувати себе красою - вчасно відвідуйте свого майстра та оновлюйте, або по потребі просто знімайте покриття.

Отож нагадуємо всім, і клієнткам, і майстрам - максимальний термін носіння покриття - 21 день. Більше - небезпечний термін, особливо для довгих нігтів.

 

Про тонкощі манікюру та як розбиратися з проблемами переношеного покриття - навчаємо у https://www.instagram.com/nail_school_lviv/. Переходьте за посиланням та обирайте курс для себе.