Ідеальний, якісно виконаний манікюр тішить своїх власниць до 3 тижнів. В ідеалі, навіть з нарощенням нігтів та використанням якісних матеріалів весь цей період покриття тримається, не відшаровується, не розколюється.

Але, це в ідеалі.. А насправді, часто через допущення помилок при нанесенні покриття псується та не виходить його доносити. Особливо, при  нарощенні нігтів.

Як правило, манікюр починає відшаровуватися біля кореня нігтя і в зоні кутикули. Причина може бути як у майстрові, так і у клієнті. Розглянемо нижче найбільш поширені випадки.

Ось які помилки можуть допускати майстри:

🔸️Неправильна підготовка натурального нігтьового покриву перед процесом нарощування - підготовка включає обережне зняття та за необхідності обрізку кутикули. Далі слід знежирити нігтьові пластини. На цьому етапі основне акуратна робота, не перепиляти ніготь, не обрізати забагато утикули.
🔸️Праймер не був просушений - через це подальші шари не будуть надійно кріпитися.
🔸️Гелеву пластину, штучну, підпиляли поперек. Крім того, обов’язково підпилювати потрібно і бічні поверхні.
🔸️Якщо гелевий матеріал накладено на кутикулу.
🔸️Якщо викладений надмірний шар матеріалу на натуральну пластину.
🔸️Проблемні зони невірно змодельовані. Ця помилка створює додаткове навантаження на натуральну пластину.
🔸️Неправильно створена форма – спилюючи, потрібно співвідносити апекс з вигинами і боковими зонами, щоб уникнути перевантажень та розломів.
🔸️Тріщини, які не були прибрані при корекції натуральної пластини – у них набирається повітря, яке почне відслоювати гель від нігтів.
🔸️Вологі або холодні руки у клієнта - слід пильнувати, щоб нігті були сухими та знежиреними.
🔸️Якщо використовують матеріали різних фірм - у деяких випадках можлива несумісність матеріалів. Перед використанням засобів різних фірм краще перевірити інструкцію, чи вони сумісні з іншими продуктами. Краще потратити 5 хвилин на перевірку цього, ніж виконати неякісну роботу та втратити клієнта.

Коли до проблеми майстер не має жодного відношення, або що перешкодить якісному покриттю з боку клієнта:
- Якщо клієнт вагітна або ж страждає діабетом. В такому випадку процеси в організмі відбуваються інакше, тому може відштовхуватись як щось чужорідне гель з манікюру.
- Якщо клієнт володіє підвищеною пітливістю – у таких людей руки завжди вологі, важко забезпечити необхідний рівень знежирення.
- Якщо клієнт проходить який-небудь курс лікування, складовою якого є антибіотики.
- Якщо клієнт в стресі гризе нігті - під час носіння покриття утворюються бічні задирки, через які можуть ламатися нігті.
- Якщо у клієнта від природи або в зв’язку з певними захворюваннями складна нігтьова структура: нерівності і горби.

⚠️Заборонено без майстра самостійно обрізати кутикулу і підпилювати пластину.

Всіх цих і не тільки тонкощів, уникнення помилок та якісного нарощення ми вас навчимо на курсах у @nail_school_lviv. 
Доступно багато курсів для підвищення рівня майстрів.