Чому гель лакове покриття не носиться весь термін?
Чому відбувається відслойка матеріалу?
Які найпоширеніші помилки в манікюрі, що призводять до вищезгаданих проблем?

Сьогодні розглянемо, як запобігти цим проблемам і підкажемо, що  робити для того, щоб манікюр радував вас весь термін носіння :)

Отже, зверніть увагу на такі пункти: 
☝️ Неправильна підготовка нігтьової пластини - якнайперше треба подбати, щоб акуратно видалити залишки старого гель-лаку, обрізати кутикулу і задирки, гарно надати форму нігтям. Це своєрідний фундамент якісного покриття, тому зверніть особливу увагу на ці 2 пункти:
 ▫️Не чисто виконаний манікюр - неважливо який саме: апаратний, комбінований чи класичний. Будь яка робота має бути акуратно виконаною, щоб матеріал носився довго. Також слідкуйте за кутикулою, наявністю зачіпок та задирок, які потрібно якісно обробити.
▫️ Пропили нігтьової пластини.  Найчастіше це відбувається через невміле володіння фрезером чи неправильно підібрану фрезу. При класичному манікюрі слід пропилювати нігті з одного кінця до середини  без змін напрямку. Якщо пропилювати частими рухами взад-вперед, це може викликати розшарування.

☝️ Важливою є правильно підібрана кількість гель-лаку, гелю для нарощення, бази, ТОПу. Якщо матеріалу забагато - він затікає по краях нігтів. Таке покриття не має естетичного вигляду і дуже швидко відшаровується.

☝️ Не допускайте механічного пошкодження нігтьової пластини.
Термін носіння матеріалу залежить і від того, з якими шарами нігтя було зчеплення цього матеріалу.
▫️ Зцепка з верхніми шарами нігтьової пластини дозволить довше носити покриття. Цей шар є найменш гідрованим і гель-лак триматиметься довше.
▫️ Середні шари не будуть давати такого носіння як верхні, тому перш ніж покривати ослаблений ніготь гель-лаком, рекомендуємо укріплення твердими матеріалами.
▫️ Якщо ж при підготовці нігтьової пластини ви дійшли до нижніх шарів, такі нігті не рекомендуємо покривати взагалі. Краще щоб нігтьова пластина повністю відросла. Інакше покриття не буде носитись, ще й можна завдати шкоди здоров'ю клієнта.

☝️Не наносите базовий шар.
База згладжує нерівності поверхні нігтів та допомагає міцно зчепити гель-лак з нігтем. Один її тоненький шар забезпечить якісне покриття протягом 2-3 тижнів.

☝️ Неправильно підібрана база під тип нігтя клієнта.
 ▫️Про те як правильно підбирати базу, ми писали раніше (посилання на статтю).

☝️ Після використання ремувера обов'язково потрібно нейтралізувати його дію водою.

☝️ Постійне використання кислотного праймера також може нанести шкоду.
Без кислотного праймера можна обійтись. Інакше після кількох використань у клієнта будуть відшарування покриття. Краще використовувати професійні дегідранти.

☝️ Нанесення всіх  матеріалів товстим шаром.
Професійність майстра полягає в чіткості рухів та знаннях, наскільки тонко варто наносити базу, гель-лак, ТОП. Занадто багато матеріалів перевантажують нігті, та манікюр виглядає не тендітним, а неакуратним.

☝️ Переношення покриття. Носіння більше ніж 21 день може деформувати нігті та призвести до їх ламкості.
▫️ Тут причина, звісно, в клієнті. Тому майстер має наголошувати клієнтам про максимальний термін носіння матеріалу і всі небезпеки.

Всіх цих і не тільки помилок у роботі ви можете позбутись з нашою допомогою на курсах манікюру від @nail_school_lviv
Тому не вагайтеся, постійно покращуйте свою майстерність, підвищуйте свій рівень.