Попри те, що тренди тримає апаратний манікюр фрезою з насадками, основою основ інструментів для майстра манікюру залишається пилочка. Досконало опанувавши роботу нею,ви зможете забезпечити якісний манікюр клієнтам, не залежати від таких неприємностей як вимкнення світла чи поломка фрези. А також саме пилочкою надається нігтям витончена форма.

Як ж вибирати хороші пилочки? Вони ще і дуже схожі одна на одну.
Переважно вибір здійснюється по зовнішньому вигляду – колір, форма, розмір і т. д., які відповідають естетичним і тактильним запитам майстра та будуть приємні клієнткам.
Проте насправді перше, про що варто подумати – матеріал та абразивність.

- якщо ви збираєтеся пиляти натуральні нігті, беріть пилочки з позначкою 180 (для педикюру можна 160). Все, що з меншою цифрою, розраховане на акрилати, а з більшою – для полірування, останнє теж потрібно, але довжину цим прибрати буде складно;

- не обирайте металеві пилочки! Якщо вивчити механізм їхньої роботи під стократним збільшенням, можна побачити, що вони не просто розкривають лусочки, але й відривають їх, тим самим травмуючи нігтьову пластину. Це призведе до розшарування нігтів, мікротріщин. Кращий вибір матеріалу – скло та кераміка;

- якщо на ваших нігтях гель-лак, підпилюйте їх тільки дуже м’якою пилочкою, щоб не зірвати та не зіпсути покриття;

- для штучних нігтів (якщо довелося зняти довжину без майстра) беруть пилочки з абразивністю 100-140 грит;
- якщо потрібно надати форми і відкоригувати довжину нігтів, а ще й позбутися кутикули і грубої шкіри на бічних валиках - використовуйте лазерну пилочку. Це відносно новий вид пилок, що має металеву основу, покриту сапфіровою чи алмазною крихтою.

Інтернет - магазин missnails.com.ua радить пилочки таких виробників: Nice for You, Stalex, F.R.C. Beauty, LEX, O.P.I.
Переходьте на наш сайт та обирайте найкращий інструмент для роботи.