Крім акуратної чистки та професійно виконаного  покриття нігті можна прикрасити різними засобами, які урізноманітнять дизайн та нададуть ізюминки образу. У цій статті розглянемо засоби, які використовують для прикраси нігтів. 

Які бувають прикраси для нігтів?
1. Блискітки - бувають різноманітних форм, кольорів, розмірів. З їх допомогою можна створити будь-які шедеври. Зараз блискітки (шиммер) додають до складу гель-лаків, і навіть бази та ТОПів. Бази з шиммером використовують  для створення самостійного дизайну навіть  без застосування гель-лаку як самостійне покриття. Також бувають з ультрафіолетом та без, з різними ефектами на світлі. Одним словом - блискітки не покидають лідируючого місця серед дизайнів, та змінюються в ногу з часом.
Використовувати блискітки можна по-різному. Наприклад, на ще не висохлому лаку зробити візерунки. Або одразу використати гель-лак чи базу з шиммером.
2. Стрази - як і блискітки, є різних форм та кольорів. Виготовлені з скла і пластику. Їх відблиски імітують  коштовне каміння. Накращі для святкових ефектних дизайнів. Можна наклеювати їх на тільки нанесений лак. Нижня поверхня страз плоска, тому клеїти їх дуже легко. З маленьких можна скомбінувати композицію. Але щоб не псувати нігті, радимо спершу промалювати її на папері.
3. Сухоцвіти - популярний останнім часом дизайн, актуальний весною та літом. Це дрібні висушені особливим чином квіти, які особливо привабливо виглядають з ніжними пастельними та прозорими відтінками гель-лаку. Цей декор легко наноситься пінцетом, окремі гілочки легко відокремлюються від суцвіття, тому можна використати будь-який фрагмент. Колір квітів не темніє, не міняється під лаком. Зараз цей декор випускають у зручних компактних упаковках, вибір дуже великий. Це однозначно цікавий варіант манікюру, що зробить ваші нігті неймовірними.
4. Наклейки - застосовуються у техніці слайдер дизайну. Виготовлені із силікону. Переносять на нігті складні фотографічні малюнки. це тонка еластична плівка із зображенням, нанесена на папір (папір для зручності зберігання і транспортування). Такий тип декору доступний та легкий у виконанні, але створює незабутній ефект. 
5. Фольга - це сучасний виклик стразам та блискіткам. Продається ультратонка фольга у баночках. Буває золота, срібна. чорна. біла. Відрізняється нанесеним на поверхню малюнком чи напиленням. Створює цікаві ефекти та голографічні малюнки. Для дизайну необхідної форми фрагменти розміщують на нігті, покритому покриттям. Буває також рідкої форми - її ще легше наносити на нігті. Сучасний варіант - перебивна фольга - прикладається до нігтя, а потім відривається. Загалом це простий доступний спосіб додати унікальності своїм нігтям. і точно не буде застарілим.
6. Поталь - матеріал, що відтворює на нігтях блиск сусального золота, або срібла. Особливо популярний зараз, чудово поєднується з нюдовими відтінками, урізноманітнює їх. Можна використовувати для градієнту. Також чудово доповнює френч. По своїй суті це та ж фольга, але з благороднішим вишуканішим ефектом.
7. Стемпінг - легка швидка методика для універсальних дизайнерських рішень. Полягає у відбитку малюнків чи їх фрагментів із спеціальних пластинок на нігті за допомогою  спеціального штампу. Хоч і потребує використання додаткових інструментів, але є неповторним, так як дозволяє створити не лише орнаменти чи узори. А переносить цілі сюжети, малюнки, фрагменти з коміксів на ваші нігтики.

Слідкуйте за трендами та допомагайте вашим клієнтам урізноманітнити просте покриття, за це вони будуть тільки вдячні.