Щоб нігті були міцними, красивими та довго радували власниць, вони потребують хорошого догляду. У цій статті розповімо про зміцнюючі лаки, їх властивості і тонкощі вибору. Лікувальні лаки покликані усувати пошкодження пластини, а не маскувати їх. Цей вплив може бути комплексним або вузьконаправленим. Речовина проникатиме в структуру нігтів, забезпечувати живлення, зволоження, захист.

Щоб покращити дію зміцнюючих лаків, слід використовувати спеціальні вітаміни. Можна посилити вплив за допомогою ванночок для рук. Зміцнюючі лаки потрібно правильно підбирати, виходячи з причини ламкості. Попередньо краще отримати консультацію фахівця.

Існують такі види лаку:
- зміцнюючий - власне зміцнює, застосовується у вигляді основи. Вирівнює нігті, лоздоровлює їх, захищає. Наноситься під декоративний лак;
- для регенерації - містить масла і вітаміни, чудово впливає на нігті;
- комплексної дії - поєднує в собі два попередніх чнника,  зміцнює, в складі є мікроелементи. Основна мета засобу - відновити структуру пластини. Захищає від ламкості, розшарувань, пігментації;
- для росту нігтів з кальцієм;
- для м'яких нігтів, які гнуться, відновлюючий кондиціонер;
- протигрибкові - призначає виключно лікар.

Вибирати дані лаки краще після консультації з майстром. Орієнтуйтеся на індивідуальні особливості організму, і на той ефект якого прагнете. Обов'язково прочитайте інструкцію обраного лаку, а також інформацію на етикетці, склад. Напрклад, бажаєте зробити нігті міцними, то варто віддавати перевагу препаратам з кальцієм. Правда, подібними продуктами не слід користуватися дуже часто. Пильнуйте терміни придатності, протерміновані продукти можуть нашкодити.

Як користуватися зміцнюючими лаками?
- спочатку підготуйте руки, нанесіть крем, як висохне то  можна наносити лак;
- за допомогою пензлика точним рухом наносите речовину від середини нігтя, потім опрацювати бічні області;
- після підсихання першого шару нанесіть другий;
- шар лаку має бути середньої товщини. Дотримуйтеся інструкцій.